Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Musical „Przygody Wilka i Zająca”

Drukuj

W środę, 9 stycznia 2019 r., uczniowie z klasy I, II, IV i V uczestniczyli w wycieczce  do RCKP w Krośnie, obejrzeli  tam musical „Przygody Wilka i Zająca”. Akcja przedstawienia rozgrywała się w lesie. Świetny Impresario i „twórca gwiazd” Mister Baj dowiedział się, że w pobliskim lesie mieszka niezwykły Wilk, który tańczy i śpiewa. Postanowił zaangażować go do swojego zespołu i wyruszyć w trasę koncertową. W lesie tymczasem działy się bardzo dziwne rzeczy. Pan Gajowy ogłosił wielką akcję sprzątania lasu. Kto żyw chodził z workiem i zbierał różne odpadki, porzucone w lesie przez turystów. Śmieci zbierała Tańcząca Dziewczyna, Zając, a także Strażak i Szalony Drwal. Atrakcyjności spektaklowi dodała piękna oprawa muzyczna oraz gra świateł. Nad całością  przedstawienia czuwał impresario - Mister Baj, uświadamiający dzieciom,  że w życiu powinno poszukiwać się takich wartości jak: dobroć, serdeczność, miłość, chęć niesienia pomocy innym.

Musical przedstawiła Łódzka Agencja Koncertowa. Opiekę nad dziećmi sprawowały panie Elżbieta Bajger, Teresa Korona-Garbacik, Agata Kazalska i Beata Orzechowska.