FINAŁ AKCJI CHARYTATYWNEJ DLA PODOPIECZNYCH DOMU DZIECKA W DŁUGIEM

22 stycznia 2019 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Potoku i Gimnazjum Nr 5 w Krośnie wraz z paniami – Agatą Kazalską i Agatą Misygar-Grzesik - udali się z wizytą do Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Długiem.

Spotkanie z pracownikami i dziećmi przebywającymi w placówce opiekuńczo-wychowawczej przebiegło w miłej atmosferze. Członkowie Szkolnego Koła PCK, działającego przy Szkole Podstawowej w Potoku – Nadia Sitar (kl. IV) i Szymon Czelny (kl. V) oraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 12 i Gimnazjum nr 5 w Krośnie – Magdalena Grzesik (kl. III) przekazali wychowankom Domu Dziecka zebrane w obu szkołach słodycze, kosmetyki, książki, gry planszowe oraz artykuły szkolne.

Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom za włączenie się w działania mające na celu pomoc i wsparcie dla dzieci i młodzieży, których niezbędne potrzeby nie zawsze są w pełni zaspokojone.