Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Sukcesy uczniów podczas Feryjnych Turniejów Sportowych

Drukuj

W czasie ferii zimowych uczniowie naszej szkoły aktywnie i na sportowo spędzili czas wolny, uczestnicząc w propozycjach przygotowanych przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu. W czasie rozgrywek sportowych, reprezentanci naszej szkoły, największe sukcesy osiągnęli w tenisie stołowym oraz piłce siatkowej.

W zawodach tenisowych pierwsze miejsce zdobyła Weronika Lipińska, rywalizując  w kategorii dziewcząt (IV-VI). Tym samym osiągnięciem popisała się również Zuzanna Hac, tylko w starszej grupie (VII-IIIG). Natomiast trzecie miejsca zajęli: Filip Piotrowski i Klaudia Dobrowolska, uczestnicząc w rozgrywkach grupy do VI klasy.

Dużym sukcesem zakończył się także turniej ,,Trójek Siatkarskich’’ dziewcząt  w kategorii (VII-IIIG), który cieszył się największym zainteresowaniem wśród wszystkich zawodów odbywających się na feriach zimowych. Do rozgrywek przystąpiło 9 zespołów, między innymi z Dukli, Krosna oraz Jasła. Nasze reprezentantki w składzie: Maja Stareńczak, Zuzanna Hac, Karolina Hac zajęły II miejsce, najpierw osiągając trzy pewne zwycięstwa w swojej grupie. Następnie w kluczowym meczu dającym prawo gry o najwyższe laury, dzięki niezwykłej serii ataków Mai Stareńczak, nie zostały pokonane i przystąpiły do meczu o zwycięstwo w zawodach. Dopiero tutaj nasze uczennice, po raz pierwszy musiały schodzić pokonane z parkietu, przegrywając po wyrównanej batalii z zespołem Karpat Krosno.


Ferie zimowe 2019 z GOSiR-em