Wyślij pączka do Afryki 2019

Podaruj dzieciom szkołę - Wyślij pączka do Afryki - pod takim hasłem odbywa się w tym roku akcja charytatywna księży misjonarzy kapucynów z Krakowa. Nasza szkoła zgłosiła się się do tej akcji i w tłusty czwartek - 28 lutego organizujemy szkolny słodki kiermasz pączkowy.

Zapraszamy wszystkich rodziców i uczniów o wielkich  sercach do usmażenia w środę dowolnej liczby pączków z przeznaczeniem  na kiermasz pączkowy i dostarczenie ich do szkoły w czwartek rano. Wolontariusze - rodzice i uczniowie będą sprzedawać pączki (cena 1zł -2zł) podczas pobytu dzieci w szkole. Zebrana kwota pieniędzy zostanie przeznaczona dla potrzebujących dzieci w Afryce.

PRZYŁĄCZ SIĘ, A WSPÓLNIE ZROBIMY WIELE DOBREGO!!!

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW: pani Anna Lisowska, pani Renata Piotrowska, pani Elżbieta Rodzinka, pani Lidia Rak, pani Małgorzata Nowak, pani Anna Sitar, pani Katarzyna Czelny, pani Lucyna Woźniak, pani Agata Misygar-Grzesik, pan Adrian Gierula.

Zebrana kwota: 380 zl.