Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Kilometry Dobra 2019 - kampania dobroczynna

Drukuj

Kilometry Dobra to kampania dobroczynna organizacji pozarządowych, której celem jest pozyskanie środków na realizację zadań statutowych tych organizacji. Nasza szkoła przyłącza sie do pozyskania pieniędzy dla Fundacji Wielkie Serce Dla Dzieci z Krosna, na utworzenie Dziecięcego Ośrodka Wsparcia. Będzie to centrum pomocy dzieciom i ich rodzinom, które znalazły sie w trudnej sytuacji ze względu na przemoc, niepełnosprawność lub inną trudną sytuację.

W najbliższych dniach w szkole zostaną przeprowadzone zajęcia o tematyce pomocy innym dzieciom oraz rodzinie. Po zajęciach wolontaruisze ze szkolnego koła PCK przeprowadzą zbiórkę datków do puszek. Zgromadzone środki zostaną przekazanre na konto Fundacji.

Zapraszamy naszych uczniów i rodziców do czynnego udziału w tej charytatywnej akcji.