Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Wyróżnienie w konkursie "Kreator Mody"

Drukuj

W piątek 22 marca br. Małgorzata Targ uczennica klasy VII naszej szkoły odebrała wyróżnienie w VIII edycji konkursu dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych  „KREATOR MODY”. Konkurs organizuje corocznie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie.  Motywem przewodnim tegorocznej edycji była:FRIDA KAHLO”. W konkursie, wzięło udział ponad 100 uczniów z gimnazjów i szkół podstawowych. Celem konkursu było umożliwienie młodym utalentowanym ludziom rozwijanie swoich zainteresowań i zdolności w kierunku stylizacji i kreowania mody. Praca konkursowa naszej uczennicy, Małgorzaty Targ zasłużyła na wyróżnienie. Małgosi składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów !

Opiekunem uczennicy w przygotowaniach do konkursu była pani Elżbieta Bajger. Opiekę nad uczennicą w czasie odbioru wyróżnienia sprawowała pani Wioletta Zygmunt.