Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

IV miejsce w X Wiosennym Turnieju Wiedzy

Drukuj

W dniu 22 marca 2019 r., w Szkole Podstawowej w Jedliczu, odbył się X Wiosenny Turniej Wiedzy, pod patronatem Burmistrza Gminy Jedlicze. Spotykają się na nim czteroosobowe drużyny z poszczególnych szkół Gminy Jedlicze.

Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Lisowski i Patryk Pikul z klasy VI oraz Julia Zych i Michał Wiatr z klasy V. Podczas spotkania uczniowie przez dwie godziny zegarowe zmagali się z różnego rodzaju pytaniami. Były zadania do wykonania przez drużyny na kartach pracy, były też i takie, które uczniowie losowali na kole fortuny. Poziom pytań był bardzo wysoki. Na twarzach drużyn widać było duże emocje. Wszyscy pracowali niestrudzenie. Nasi uczniowie walczyli bardzo dzielnie i dzięki swojej wiedzy i wytrwałości zajęli  IV miejsce - gratulujemy!

Turniej zakończył się miłym akcentem w postaci pamiątkowych dyplomów i słodkiego poczęstunku dla wszystkich uczestników. Opiekę nad uczniami sprawowała pani Elżbieta Brońska-Piękoś.