Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Wicemistrzostwo Gminy w Igrzyskach Dzieci w Minipiłce Siatkowej

Drukuj

Dnia 25.03.2019r. w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu, odbyły się Igrzyska Dzieci w minipiłce siatkowej dziewcząt i chłopców. W kategorii żeńskiej  uczennice z naszej szkoły wywalczyły II miejsce w gminie, zostawiając w pokonanym polu drużyny z Jaszczwi i Żarnowca oraz plasując się tuz za ekipą z Jedlicza.

Dziewczęta wystąpiły w następującym składzie: Weronika Lipińska, Patrycja Lawera, Klaudia Dobrowolska, Aleksandra Chrobak, Zosia Gierula, Nadia Sitar, Elena Rak, Maja Brańska,  Daria Nowak i najmłodsza zawodnicza z kl. I Joanna Stareńczak. Opiekunką drużyny była pani Agata Kazalska.

W zawodach wzięli również udział chłopcy, którzy zajęli IV miejsce i musieli uznać wyższość szkół: z Jedlicza, Jaszczwi i Dobieszyna. Skład drużyny męskiej: Jakub Lisowski, Patryk Siekaniec, Mikołaj Strugała, Damian Woźniak, Szymon Czelny, Filip Piotrowski, Tomasz Ostalecki, Szymon Mordarski, Bartosz Lisowski i Franciszek Gębarowski. Opiekunem chłopców był pan Mateusz Krawczyk.