Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Moje spotkania z przyrodą - konkurs plastyczny

Drukuj

W czwartek 28 marca 2019 r. w  auli Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. M. Konopnickiej w Jaśle odbył się XV Wojewódzki Konkurs Plastyczny „MOJE SPOTKANIA Z PRZYRODĄ”. Celem konkursu było: rozwijanie zdolności plastycznych dzieci i młodzieży, wyrażanie nagromadzonych  doświadczeń przyrodniczych  za pomocą ekspresji plastycznej, uwrażliwienie na piękno przyrody, kształcenie wrażliwości estetycznej. Konkurs plastyczny  przeznaczony był dla uczniów klas IV -  VII  szkół  podstawowych woj. podkarpackiego i trwał 3 godziny. Naszą szkołę reprezentowali: Daria Nowak, Julia Furtek, Marcel Majewski z klasy IV oraz Małgorzata Targ z klasy VII. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone wkrótce. Naszym młodym plastykom życzymy powodzenia.

Opiekunem uczniów była pani Elżbieta Bajger.