Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

II miejsce w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Drukuj

W piątek 5 kwietnia br. w Szkole Postawowej w Jedliczu odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczestnicy turnieju zmagali się z teoretycznymi zagadnieniami Kodeksu Drogowego oraz rywalizowali na torze sprawnościowym w miasteczku rowerowym. Naszą szkołę reprezentowali: Julia Furtek, Daria Nowak, Marcel Majewski i Mikołaj Strugała. W rywalizacji zespołowej nasza drużyna spisała się bardzo dobrze i zajęła II miejsce w kategorii szkół podstawowych.

Laureatom bardzo gratulujemy ! Opiekunem drużyny była ani Elżbieta Bajger