Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Wizyta w PWSZ w Krośnie

Drukuj

W czwartek, 4 kwietnia br. czteroosobowa reprezentacja uczniów naszej szkoły wraz z opiekunem panem Adrianem Gierulą uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych w Kampusie Technicznym PWSZ w Krośnie. Wyjazd był nagrodą, ufundowaną przez burmistrza Gminy Jedlicze panią Jolantę Urbanik dla szóstoklasistów - uczestników X Wiosennego Turnieju Wiedzy. Zajęcia odbywały się w specjalistycznych laboratoriach - chemicznym, fizycznym, mikrobiologicznym. Ciekawe naukowe doświadczenia dostarczyły młodym adeptom nauki wielu pozytywnych wrażeń i były okazją do wzbogacenia swojej wiedzy i umiejętności przyrodniczych.

Młodymi naukowcami byli: Michał Wiatr, Weronika Lipińska, Jakub Lisowski, Patryk Pikul.