Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Wiosna w literaturze dla dzieci - konkurs

Drukuj

W poniedziałek 8 kwietnia 2019 roku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu „Wiosna w literaturze dla dzieci”, który został zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną im. K. Wojnara w Jedliczu – filię w Potoku oraz Szkołę Podstawową im. E. Łozińskiego w Potoku. Głównymi celami konkursu było zachęcenie uczniów do czytelnictwa oraz rozwijanie zdolności plastycznych. Wszystkie prace były ciekawe i piękne dlatego też, komisja konkursowa w składzie: pani Maria Kędra i pani Elżbieta Bajger przyznała wszystkim I miejsce.

Nasi laureaci to: Magdalena Chrobak kl. 2, Jakub Czelny kl. 1, Szymon Grzesik kl.1, Karolina Komisarz kl.1, Emilia Michalska kl.1, Natalia Nowak kl.1, Aleksandra Szlachta kl.1.

Nagrody książkowe i słodkie niespodzianki wręczyła laureatom pani Agata Kazalska - pełniąca obowiązki dyrektora szkoły.

Zwycięzcom gorąco gratulujemy!