Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Walczymy o podwórko talentów NIVEA

Drukuj

 

Szanowni internauci - uczniowie, rodzice, przyjaciele Szkoły w Potoku, mieszkańcy Gminy Jedlicze !

Zgłosiliśmy naszą szkołę do 5 edycji konkursu Podwórko Talentów NIVEA. Mamy szansę na wygranie 1 podwórka z 5 za prezentację z własną piosenką lub 1 podwórka z 15 za największą liczbę głosów internautów oddanych na naszą szkołę.

Zwracamy się z apelem do wszystkich uczniów, rodziców, przyjaciół szkoły, mieszkańców Potoka i Gminy Jedlicze oraz internautów - głosujcie na Szkołę w Potoku !

Zasługujemy na tę wygraną - jesteśmy szkołą utalentowanych dzieci. Sport, śpiew, taniec, plastyka - to mocne strony naszych uczniów. Plac zabaw "Podwórko Talentów NIVEA" pozwoli w kreatywny sposób rozwijać niepowtarzalne talenty naszych dzieci.

Głosuj na wyjątkowe Podwórko dla Szkoły w Potoku !!!

Prezentacja konkursowa !

Link do głosowania: dostępny od 22.04.2019