Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Udział w dniu otwartym szkoły technicznej w Jedliczu

Drukuj

W piątek 26 kwietnia 2019r. uczniowie klasy VIII i III gimnazjum wzięli udział w dniu otwartym, zorganizowanym przez szkołę techniczną w Jedliczu. Impreza dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych miała formę pikniku z licznymi atrakcjami:  pokazy, konkursy, turnieje. Uczniowie mogli także zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły, nowoczesną bazą dydaktyczną i praktyczną do kształcenia zawodowego oraz porozmawiać z uczniami i  nauczycielami szkoły.

Drużyna piłkarska z naszej szkoły zdobyła I miejsce w turnieju  piłki nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły. Turniej był rozgrywany metodą pucharową. W finale zmierzyliśmy się że Szkołą z Odrzykonia wygrywając mecz 2:0. Ozdobą tego finałowego spotkania były dwie piękne bramki Michała Chrobaka. Warto dodać że bramkarz naszej drużyny zachował czyste konto przez cały turniej. Naszą szkołę reprezentowali: Kacper Piotrowski , Kacper Rodzaj, Michał Chrobak, Krystian Majewski, Sebastian Pieknik, Tomasz Rak, Sitar Przemysław, Maciej Półchłopek, Michał Furtek. Opiekunem drużyny był Pan Mateusz Krawczyk.
Gratulujemy.

Opiekę nad uczniami sprawowali: pani Beata Orzechowska i pan Adian Gierula.

Galeria !