Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Cyrk "SZOK" w naszej szkole

Drukuj

Cyrk „SZOK” odwiedził naszą szkołę w poniedziałek 29 kwietnia 2019 r. Artystów podziwiały przedszkolaki, uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjaliści. Wesoły klaun  z czerwonym nosem i ogromną kokardą, wąż boa - to główne atrakcje przedstawienia. Nie zabrakło także żonglerki, jazdy na monocyklu i czarowania.

Cyrk tworzyli także uczniowie, odważnie próbując swoich sił w różnych sztuczkach i akrobacjach: czarowaniu, kręceniu hula-hop, w jeździe na monocyklu, w oswajaniu węża boa. Ponadgodzinny pokaz sprawności, magii i sztuki cyrkowej dzieci  nagradzały uśmiechem i gromkimi oklaskami – były to najlepsze podziękowania dla artystów cyrku SZOK.