Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Wyjazd do teatru RCKP w Krośnie

Drukuj

6 maja 2019r. uczniowie z klasy pierwszej i drugiej pod opieką swoich wychowawczyń pani Elżbiety Bajger i pani Teresy Korony – Garbacik, wzięli udział w wycieczce do RCKP w Krośnie. Dzieci obejrzały tam sztukę teatralną „Titelitury”, napisaną na podstawie Baśni Braci Grimm, a wystawioną przez aktorów z teatru „Panteatr”. Dzięki wspaniałej grze pięciu aktorów, dzieci przeniosły się w świat magii i niezapomnianej przygody. Na nowo odkryły świat Braci Grimm. Punktem centralnym przedstawienia była postać nietuzinkowa, tajemniczy czarodziej, gnom, który pozostał zagadką nie tylko w świecie zaczarowanym, ale i w rzeczywistości. Zespół zadbał o to, aby scenografia, kostiumy, muzyka, światło, reżyseria oraz oprawa dźwiękowa i wizualna urzekły oglądających swoją pełnią i smakiem. W ciekawy sposób został do przedstawienia wpleciony teatr cieni. Dodatkową atrakcją dla uczniów był przejazd Miejską Komunikacją Samochodową, a nie tradycyjnym autokarem.