Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Gminny Trójbój i Czwórbój Lekkoatletyczny

Drukuj

Dnia 13 maja 2019 r. uczniowie ze szkoły podstawowej brali udział w Gminnym  Trójboju i Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców Zawody odbyły się w parku przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu. Do rywalizacji zgłosiły się drużyny: z Długiego, Dobieszyna, Jaszczwi, Jedlicza i Potoka. Znakomicie zaprezentowali się nasi młodzi sportowcy, którzy zdobyli: II miejsce w trójboju chłopców, III miejsce w trójboju dziewcząt, III miejsce w czwórboju chłopców i IV miejsce w czwórboju dziewcząt. Dużym sukcesem zakończyły się zawody dla Patryka Siekańca z klasy V, który indywidualnie zdobył najwięcej punktów ze wszystkich uczniów z gminy Jedlicze.

W trójboju chłopców naszą szkołę godnie reprezentowali: Szymon Mordarski, Tomasz Ostalecki, Bartosz Lisowski, Filip Piotrowski i Marcel Majewski. Drużyna dziewcząt:  Maja Brańska, Julia Furtek, Elena Rak i Nadia Sitar.

W czwórboju chłopcy wystąpilli w następującym składzie: Patryk Siekaniec, Jakub Lisowski i Kacper Wiśniowski, natomiast dziewczęta: Klaudia Dobrowolska, Julia Zych i Weronika Lipińska. Opiekę nad uczniami sprawowali: pan Mateusz Krawczyk i pan Adrian Gierula

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Galeria !