Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

III miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci

Drukuj

W Dniu 17 maja 2019 roku w Jedliczu odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci " Baw się z Nami ". Zawody organizowane są dla najmłodszych dzieci urodzonych w 2009 roku lub wcześniej. Nasza szkolna drużyna zajęła wysokie III miejsce. Zwyciężyła Szkoła z Jedlicza a drugie miejsce przypadło Szkole z Dobieszyna.

Igrzyska Dzieci to przede wszystkim dobra zabawa dla najmłodszych w sportowej rywalizacji. Skład Szkoły z Potoka: Joanna Stareńczak , Milena Mordarska , Magdalena Chrobak, Elena Rak, Igor Walus, Nikodem Póchłopek, Tomasz Ostalecki, Bartosz Lisowski. Gratulacje! Opiekunem drużyny był Pan Mateusz Krawczyk.

Końcowa klasyfikacja szkół: 1. Jedlicze, 2. Dobieszyn, 3. Potok, 4. Żarnowiec, 5. Jaszczew, 6. Moderówka.