Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Bezpieczne wakacje - spotkanie z policjantem

Drukuj

W czwartek 6 czerwca br. naszą szkołę odwiedził dzielnicowy Potoka - aspirant Wojciech Kobak.  Policjant przeprowadził pogadankę na temat bezpiecznych wakacji. Omówił bezpieczne zachowania w różnych sytuacjach - nad wodą, w lesie, w górach, w domu, na drodze, podczas spotkania z nieznanym psem. Dzieci z uwagą wysłuchały słów pana policjanta oraz przypomniały i utrwaliły sobie wiedzę  na temat ostrożności i zachowania zasad bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki szkolnej.

Prosimy także rodziców o dołożenie należytej staranności w zapewnieniu swoim dzieciom bezpieczeństwa w okresie letniego wypoczynku tak, aby wszystkie zdrowe, wypoczęte i radosne powróciły do szkoły po zasłużonych wakacjach !

Akcja Bezpieczne Wakacje 2019 - zasady bezpiecznego zachowania!