Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Wyniki egzaminów

Drukuj

Znamy już wyniki egzaminów: gimnazjalnego i ósmoklasisty.

Egzamin gimnazjalny: najwyższy wynik z języka polskiego - 88%, ogółem 4 stanin w 9 stopniowej skali; najwyższy wynik z historii i wosu - 78%, ogółem 4 stanin; najwyższy wynik z matematyki - 59%, ogółem 4 stanin; najwyższy wynik z przedmiotów przyrodniczych - 64%, ogółem 4 stanin; najwyższy wynik z języka angielskiego na poziomie podstawowym - 100%, ogółem 6 stanin; najwyższy wynik z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym - 95%, ogółem 5 stanin.

Egzamin ósmoklasisty: najwyższy wynik z języka polskiego - 84%, ogółem 3 stanin w 9 stopniowej skali; najwyższy wyniki z matematyki - 70%, ogółem 3 stanin; najwyższy wynik z języka angielskiego 77%, ogółem 3 stanin.