Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Sukces Małgorzaty Targ w Wojewódzkim Konkursie „M jak Moniuszko”

Drukuj

Dnia 12 września w Centrum Kulturalnym w Przemyślu odbyło się podsumowanie wojewódzkiego konkursu plastycznego pn. „M jak Moniuszko”, którego tematem przewodnim była twórczość Stanisława Moniuszki. Konkurs został ogłoszony w celu przybliżenia dzieciom i młodzieży szkolnej postaci jednego z najwybitniejszych polskich kompozytorów oraz jego bogatej twórczości w związku z 200 rocznicą jego urodzin. Wernisaż wystawy pokonkursowej połączony był z ogłoszeniem wyników i rozdaniem nagród. Miło nam poinformować, że uczennica klasy VIII - Małgorzata Targ została wyróżniona za wykonanie pracy do utworu muzycznego pt. „Prząśniczka” S. Moniuszki. Prace wykonała pod kierunkiem pani Wioletty Zygmunt- nauczyciela muzyki.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów artystycznych.