Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Wybory Szkolnego Samorządu Uczniowskiego

Drukuj

25 września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W specjalnie przygotowanym lokalu wyborczym, w tajnym głosowaniu każdy uczeń mógł oddać swój głos na karcie wyborczej na jednego kandydata z pośród uczniów oraz jednego nauczyciela ubiegającego się o funkcję opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Nad prawidłowym przebiegiem wyborów jak zwykle czuwała powołana wcześniej komisja wyborcza. Po zakończonym głosowaniu, komisja otworzyła urnę i przeliczyła głosy. Wybory wyłoniły naszą samorządową reprezentacje w skład której w tym roku weszli następujący uczniowie:

Róża Ekert – przewodnicząca

Weronika Lipińska – z-ca przewodniczącej

Zofia Gierula – sekretarz

Opiekunem Samorządu został pan Adrian Gierula. Wszystkim serdecznie gratulujemy !