Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Mikołajki klasowe 2019

Drukuj

Galeria zdjęć:

W grudniu udziela się wszystkim nastrój świąteczny. W naszej szkole uczniowie również poczuli atmosferę zbliżających się świąt. Jak co roku Samorząd Uczniowski zorganizował kolorowy – czerwony - dzień z okazji odwiedzin Św. Mikołaja. Dzień ten miał zachęcić wszystkich do ubrania się w kolorze czerwonym. Uczniowie chętnie przystąpili do zabawy i 6 grudnia w całej szkole królował jeden kolor. Świątecznie przystrojone sale potęgowały atmosferę, a prezenty dopełniły radości tego dnia.

Uczniowie trzeciej klasy wraz z wychowawcą zostali zaproszeni na mikołajkowy wyjazd do kina „Sokół” w Krośnie. Obejrzeli tam premierę filmu dla dzieci „Śnieżna Paczka”. Film nauczył dzieci, że warto mieć marzenia i zawsze uparcie trzeba dążyć do ich realizacji. Po powrocie do szkoły w klasie czekała na nich miła niespodzianka. Na stolikach znajdowały się wspaniałe mikołajkowe upominki.