Udział w akcji "Razem na święta"

Wolontariusze z naszej szkoły w okresie przedświątecznym wzięli udział w akcji „Razem na Święta” organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Celem tego przedsięwzięcia jest pomoc innym, budowanie wspólnot i kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę. W ramach tej akcji członkowie SK PCK przekazali osobom samotnym, potrzebującym, seniorom kartki z życzeniami świątecznymi oraz paczki z artykułami żywnościowymi. Uczniowie proponowali również mieszkańcom Potoka pomoc w przedświątecznych porządkach i zakupach. W akcji aktywnie uczestniczyli – Klaudia Dobrowolska, Szymon Czelny, Mikołaj Strugała z klasy VI oraz Patrycja Lawera i Weronika Lipińska z klasy VII wraz z opiekunem – p. Agatą Misygar-Grzesik.