Noworoczny Turniej Szachowy

W piątek 10 stycznia br. w naszej szkole odbyły się zawody dla najmłodszych uczniów z klas I – III - miłośników szachów i logicznego myślenia. Ponad dwadzieścioro zawodników grało wytrwale systemem szwajcarskim w królewską grę planszową.

Klasyfikacja końcowa: I miejsca: Maciej Bargieł, Bartłomiej Barsznica, II miejsce: Krystian Trybiec, III miejsca: Nikodem Półchłopek, Patryk Sitek, IV miejsce: Franciszek Styś

Potyczki szachowe zakończyły się smakowitym poczęstunkiem: wybornymi muffinkami i pełnym aromatów kakao, które przeniosły zebranych w klimat rozpoczynających się zimowych ferii. Słowa podziękowania kierujemy do Pani Marzeny Gielary – Trybiec – przewodniczącej Rady Rodziców, która z ogromną życzliwością włączyła się w przygotowania do Turnieju Szachowego dla dzieci. Organizatorem turnieju była pani Mariola Pacek.