Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Imieniny Zucha

Drukuj

28 lutego 2008r. w naszej gromadzie obchodziliśmy Imieniny Zucha. Na tę ważną dla nas uroczystość przybyła pani Dyrektor Michalina Józefowicz, druhna hm. Kamila Frydrych, nauczyciele i harcerze. Gośćmi specjalnymi były zuchy z gromady zuchowej „Rozśpiewane Smerfiki" z Moderówki. Jak to na imieninach nie zabrakło życzeń i prezentów. Od harcerzy otrzymaliśmy piękny obraz „Smerfetkę" sowę „Mądrą Głowę" oraz słodycze.

Wszyscy wspólnie bawiliśmy uczestnicząc w Smerfiadzie. Byliśmy gośćmi Papy Smerfy, Muzykanta, Ważniaka, Osiłka i Łasucha.

Wykazaliśmy się swoją wiedzą, tężyzną fizyczną i zaradnością. Zaliczyliśmy śpiewająco wszystkie zadania przygotowane przez naszą druhnę Teresę.

Na wspólnej zabawie dwie godziny minęły niepostrzeżenie.

Szkoda, że następna taka zbiórka odbędzie się dopiero za cztery lata.