Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

II i III miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w Mini Piłce Ręcznej

Dnia 27 listopada 2017 r. w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu, odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. Nasze młode szczypiornistki stanęły na wysokości zadania, zajmując II miejsce w gminie. Natomiast u chłopców walka toczyła się do ostatniego gwizdka. W ostatnich sekundach stracili bramkę i ostatecznie uplasowali się na miejscu III.

Drużyna dziewcząt wystąpiła w następującym składzie: Róża Ekert, Nikola Półchłopek, Małgorzata Targ z kl. VI, Patrycja Lawera, Weronika Lipińska, Magdalena Skórka z kl. V oraz Klaudia Dobrowolska i Julia Zych z kl. IV. Drużyna chłopców: Kajetan Chamioło, Mateusz Adamczuk, Oliwier Gębarowski, Wiktor Gierula, Kacper Komisarz, Maciej Danek z kl. VI, Patryk Siekaniec z kl. V oraz Mikołaj Strugała i Damian Woźniak z kl. IV. Opiekunką drużyn była pani Agata Kazalska.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnych zawodach sportowych!

 

Pomóż dzieciom przetrwać zimę - 26 listopada 2017r.

Szkolne Koło PCK,  po raz kolejny  przystąpiło do ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. W niedzielę 26 listopada 2017 r. w czasie Wielkiej Ulicznej Zbiórki Darów, w budynku szkoły w godz. od 9:00 do 13:00, zostanie przeprowadzona dobrowolna zbiórka artykułów spożywczych, odzieży, butów, artykułów szkolnych, środków czystości i higieny osobistej. Zebrane rzeczy w formie paczek, zostaną w okresie przedświątecznym przekazane najbardziej potrzebującym rodzinom z naszej wsi.

Sztab akcji został zarejestrowany w Głównym Społecznym Komitecie Organizacyjnym Akcji w Lublinie pod numerem 141. Szkolnym koordynatorem akcji jest pani Agata Kazalska.

Więcej informacji na temat akcji znajduje się na stronie: http://pdpz.pl

Zapraszamy mieszkańców Potoka do udziału w tej charytatywnej akcji !!!

 

Komunikat dla rodziców

Szanowni Rodzice

Przypominamy, że w ten czwartek - 23 listopada - odbędzie się wywiadówka szkolna. Początek spotkania o godz. 16.30.

Serdecznie zapraszamy !

 

Próbny Egzamin Gimnazjalny z Operonem

Próbny Egzamin Gimnazjalny, przygotowany przez firmę OPERON,  odbędzie się w naszej szkole w dniach 5 - 7 grudnia br. Zachęcamy uczniów trzeciej klasy gimnazjum do odwiedzania strony wydawnictwa OPERON, gdzie można skorzystać z bazy arkuszy egzaminacyjnych z lat poprzednich i przygotować siię do egzaminu.

Zachęcamy do nauki !!!

Gminne podsumowanie współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2016/2017

Dnia 16 listopada 2017 r. w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu, odbyło się Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego za rok szkolny 2016/2017, szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy Jedlicze. Nasza  szkoła w końcowej klasyfikacji gminnej, po raz kolejny zajęła zaszczytne II miejsce w szkole podstawowej oraz gimnazjum. Dyrektor szkoły pan Andrzej Dziugan wraz z panią Agatą Kazalską i przedstawicielami uczniów: Nikolą Półchłopek z kl. VI i Kacprem Piotrowskim z kl. IIG otrzymali puchary dyplomy oraz cenny sprzęt sportowy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim młodym sportowcom, a także absolwentom, którzy przyczynili się do tego wspaniałego wyniku!

Wyniki współzawodnictwa gminnego za rok szkolny 2016/2017

 

Więcej…

II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt

Dnia 14 listopada b.r. w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu, odbyły się  Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt. Do zawodów zgłosiło się pięc szkół podstawowych: z Dobieszyna, Jedlicza, Jaszczwi, Piotrówki i Potoka. Zawody rozegrane zostały systemem „każdy z każdym” do trzech zdobytych punktów. Młode tenisistki z naszej szkoły: Julia Rak z kl. IIIG i Maja Stareńczak z kl. IIG, zdobyły II miejsce w gminie. Opiekunką uczennic była pani Agata Kazalska.

Serdecznie gratulujemy!