Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
 • Panel1
 • Panel2
 • Panel3
 • Panel4
 • Panel5
 • Panel6

Witaj Szkoło

Dyrektor i nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Edmunda Łozińskiego w Potoku zapraszają serdecznie uczniów i rodziców na uroczystą inaugurację roku szkolnego 2018/2019 w dniu 3 września 2018r.

Przebieg uroczystości:

godz. 8.00 - Msza Święta w Kościele Parafialnym w Potoku,

godz. 8.50 - oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 - korytarz szkolny,

godz. 9.20 - pierwsza godzina z wychowawcą w klasach.

Serdecznie zapraszamy!

 

Wakacyjne prace remontowe

Wakacyjne prace remontowe w naszej szkole dobiegają końca. Na dzieci i rodziców czekają trzy gruntownie odmalowane klasy oraz pięć sal, w których dokonano częściowych napraw. W jednej sali zostało wymienione oświetlenie. Dla najmłodzych uczniów zostały zakupione nowe ławeczki i krzesła. Sześć sal lekcyjnych wyposażonych jest w nowoczesne tablice interaktywne. Obecnie trwają ostatnie prace porządkowe, w które zaangażowani są wszyscy pracownicy szkoły.

Do zobaczenia już wkrótce.

Wakacyjna wycieczka do Energylandii

W piękny wakacyjny dzień 23 sierpnia 2018 r., 51- osobowa grupa młodzieży ze świetlic działających na terenie Gminy Jedlicze, udała się do Zatoru -  Energylandii – w największym parku rozrywki. Uczestnicy wycieczki korzystali z atrakcji dostępnych w strefie dziecięcej, familijnej oraz ekstremalnej. Szaleństwa odbywały się na karuzelach, zjeżdżalniach, samochodzikach i kolejkach górskich. Najodważniejsi nie zapomną podróży pędzącym z zawrotną prędkością rollercoasterem albo zabaw na wieży swobodnego spadania. Niektórzy oglądali ciekawe pokazy i widowiska oraz filmy w 7D. W przerwie między szaleństwami nie zabrakło czasu na wspólny posiłek i zrobienie pamiątkowego zdjęcia. Zmęczeni, ale uśmiechnięci i pełni wrażeń wrócili do domów.

Organizatorem i kierownikiem wycieczki była pani Agata Kazalska, zaś opiekę nad dziećmi i młodzieżą sprawowały: pani Beata Orzechowska, pani Agata Szopa, pani Anna Frączek i pani Magdalena Kiełtyka. Fundatorem wycieczki była Gmina Jedlicze.

 

Klauzula informacyjna RODO

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. U. UE L 119 z 04.05.2016) informuje się, iż:

 1. Administratorem danych osobowych uczniów, rodziców/opiekunów prawnych, pracowników jest Szkoła Podstawowa w Potoku,
 2. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych, zgodnie z Ustawą z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2017 r. poz. 59, 949 i 2203 oraz z 2018 r. poz. 650), na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
 3. Dodatkowo dokumentacja fotograficzna z imprez szkolnych będzie publikowana w celach promocyjnych placówki na stronie internetowej szkoły i gminy Jedlicze, stronach lokalnych portali społecznościowych i na portalu facebook,
 4. Dane osobowe przechowywane będą w czasie zgodnym z przepisami prawa,
 5. Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,
 6. Macie Państwo prawo do: dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub odwołania uprzednio udzielonej zgody, wniesienia skargi do odpowiedniego organu nadzorczego.
 7. Podanie danych osobowych jest wymagane ze względu na przepisy prawa,
 8. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych- Ewa Gawron, tel. 502 575 101, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .