Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Jakie ubrania kupować dzieciom do szkoły

„W co ubierać dzieci do szkoły?”, to pytanie, które stawia sobie wielu rodziców. Trzeba tutaj połączyć kilka rzeczy w całość tak, aby było ciepło, ładnie oraz aby dzieci chciały to założyć. Z pewnością nie jest to łatwa sprawa. Dowiedz się zatem, jakie ubrania są najlepsze dla dzieci do szkoły. To bardzo ważne, żeby dzieci nie przeziębiały się z powodu zimna, czy też z przegrzania, a jednocześnie dobrze się czuły w grupie rówieśniczej. Dzięki serwisowi mybaze.com znajdziesz oferty wielu sklepów

Jakie ubrania będą najlepsze do szkoły?

Ubrania do szkoły muszą spełniać kilka podstawowych warunków. Po pierwsze: powinny być wygodne, gdyż dzieci spędzają w nich długie godziny. Po drugie: powinny pozwalać na swobodę ruchów, dotyczy to zwłaszcza młodszych dzieci, które mają kłopoty z pozostawaniem w jednej pozycji przez dłuższy czas. Ważne jest także, aby dobrze zabezpieczały nasze dzieci przed zimnem. Otwarte okno w klasie czy wyjście w czasie przerwy na boisku może doprowadzić do przeziębienia źle ubranego dziecka. Jakie zatem są najlepsze ubrania do szkoły? Mogą to być:

Uzupełnieniem stroju może być czapka z daszkiem i tenisówki do chodzenia po szkole. Pamiętaj, żeby przy zakupach wybierać ubrania dobre jakościowo. Odzież, którą dzieci będą nosić codziennie, przez co najmniej kilka godzin, będzie z pewnością często prana i musi dobrze to znosić. Dobrze jest również, aby były to materiały szybkoschnące, to znacznie ułatwia posiadanie zawsze jakiegoś czystego ubrania, które dziecko może założyć do szkoły. Jeżeli dzieci są już większe to dobrze, aby to one dokonywały wyboru w sklepach. Oczywiście w rozsądnych granicach cenowych oraz z rzeczy, które pasują do szkoły. Placówki szkolne posiadają mniej czy bardziej restrykcyjne zasady, do których dzieci muszą dostosować swój strój. Zazwyczaj zakazane jest prezentowanie gołych brzuchów oraz dużych dekoltów, ubrania z materiałów mocno prześwitujących, ubiór mocno obcisły czy różnego rodzaju symbole uważane za wulgarne, czy też obraźliwe

Nie zapomnij również o komplecie na zajęcia WF. To bardzo ważne, gdyż od tego często zależy, jak chętnie będzie Twoje dziecko uczęszczało na te niezwykle istotne i potrzebne lekcje.

Spraw dzieciom przyjemność

Jeżeli chcesz, aby Twoje dzieci zakładały ubrania, które im kupisz chętnie i szybko oraz żeby o nich nie zapominały, gdy na przykład zdejmą bluzę, kup im odzież z ich ulubionymi bohaterami kreskówek, komiksów, mangi, anime, gier komputerowych. Równie popularne są też koszulki z zespołami muzycznymi, których aktualnie słucha młodzież. To dobry pomysł na prezenty, które sprawią im radość, a jednocześnie będą wyjątkowo praktyczne. W takich ubraniach dzieci będą się także wyróżniały w grupie kolegów i koleżanek, co w wieku szkolnym jest dla nich bardzo ważne. Równie ciekawym pomysłem są ubrania z różnego rodzaju hasłami, czy to mądrymi czy też po prostu śmiesznymi. To ciekawy element rozweselający atmosferę długich godzin spędzonych w szkolnych ławkach.

Jeżeli więc potrzebujesz dokonać zakupu nowych ubrań do szkoły dla swoich dzieci, to sprawdź dział Mybaze odzież dziecięca. Tam znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz i co z pewnością spodoba się Twoim dzieciom. Zakupy w tym miejscu to ogromna oszczędność czasu oraz możliwość dokonania wyboru z olbrzymiej liczby dostępnych ubrań. Dziś nie istnieje żaden lepszy sposób na zakupy niż dokonywanie ich online. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu i swobodne przemyślenie każdej zakupowej decyzji. Masz również dostęp do wielkiej liczby modeli oraz marek, z których z pewnością dobierzesz coś, co będzie ciepłe, wygodne, niedrogie i jednocześnie spodoba się Twojemu dziecku. Szkoły zazwyczaj w swoich statutach poruszają sprawę strojów uczniów. Najczęściej są to dość ogólne wytyczne mówiące o schludnym i czystym stroju. Przykład takich sformułowań możesz znaleźć w statucie na stronie szkolapotok.pl, należącej do Szkoły Podstawowej im. Edmunda Łozińskiego w Potoku.

bip2.png
jedlicze.png
men.jpg
ko.png
cke.png
oke2.jpg