Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

"Kocham Cię Mamo i Tato"

Drukuj

29 maja uczniowie z klasy pierwszej i trzeciej wystawili dla swoich rodziców program artystyczny „Kocham Cię Mamo i Tato”. Były wiersze, piosenki, gra na dzwonkach chromatycznych i na fletach. Nie zabrakło również przedstawienia. Tym razem był to „Zielony Kapturek”. Na zakończenie uroczystości odbył się koncert, w którym dzieci zaprezentowały rodzicom samodzielnie wybrane i przygotowane piosenki. Po pięknym i pełnym wzruszeń występie, rodzice mogli częstować się wspaniałymi ciastami upieczonymi przez mamy. Nad całością uroczystości czuwały wychowawczynie klasy pierwszej i trzeciej.


bip2.png
jedlicze.png
men.jpg
ko.png
cke.png
oke2.jpg