Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

III miejsce i wyrożnienie w konkursie pieśni ludowej Nutka 2018

Drukuj

W piękne sobotnie popołudnie 9 czerwca br., odbył się w jedlickiej Starej Kuźni Konkurs Piosenki Ludowej "Nutka 2018". Do udziału w konkursie zgłosiło się 36 uczestników z różnych szkół i przedszkoli, nie tylko z gminy Jedlicze. Naszą szkołę reprezentowała Oliwia Mikosz i Nadia Targ z klasy pierwszej oraz Natalia Burda z klasy trzeciej gimnazjum. Dziewczynki bardzo ładnie zaśpiewały przygotowane utwory. Oliwia za wykonanie piosenki „Jak długo w sercach naszych” otrzymała wyróżnienie, a Natalia za piosenkę „Czerwone jagody” zdobyła III miejsce. Gratulujemy!

Dziewczynki z klasy pierwszej do konkursu zostały przygotowane przez panią Teresę Korona-Garbacik, a uczennicę gimnazjum przygotowała pani Wioletta Zygmunt.

 

bip2.png
jedlicze.png
men.jpg
ko.png
cke.png
oke2.jpg