Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Udział w Noworocznym Konkursie Kolęd i Pastorałek

Drukuj

Tradycyjnie w okresie świąteczno - noworocznym uczniowie z terenu gminy Jedlicze mają możliwość zaprezentowania swoich talentów wokalnych w Noworocznym Konkursie Kolęd i Pastorałek. W niedzielę 13 stycznia 2019r. odbyły się przesłuchania konkursowe dla poszczególnych grup wiekowych. Po raz kolejny sala widowiskowa wypełniła się dźwiękami znanych i mniej znanych kolęd i pastorałek. Na scenie zaprezentowało się wielu młodych, znakomitych artystów - wśród nich uczennice naszej szkoły: Zosia Gierula i Julia Furtek w kategorii klas IV-VI oraz Maja Stareńczak w kategorii klas VII - III gim. Dziewczynki przygotowywały się do występów pod opieką pani Wioletyy Zygmunt.

Dziękujemy za zaangażowanie i godne reprezentowanie naszej szkoły na zewnątrz !

 

 

bip2.png
jedlicze.png
men.jpg
ko.png
cke.png
oke2.jpg