Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

III miejsce w Świetlicowym Turnieju Piłki Nożnej

Drukuj

W sobotę dnia 15 czerwca 2019 r. z na boisku przy Szkole Podstawowej w Jedliczu, odbył się V Świetlicowy Turniej Piłki Nożnej pod patronatem Burmistrza Gminy Jedlicze. W zawodach brały udział świetlice z: Chlebnej, Dobieszyna, Podniebyla , Potoka, i Poręb.

Drużyny po losowaniu rywalizowały systemem” każdy z każdym”.  Mecze trwały po 10 min. Po zaciętych wszystkich spotkaniach, najwięcej punktów i I miejsce zdobyła świetlica z Poręb, na II miejscu uplasowała się ekipa z Dobieszyna, a wyniku sportowej rywalizacji III miejsce wywalczyła świetlica z Potoka. Drużyny, które uplasowały się na podium otrzymały puchary, dyplomy i sprzęt sportowy. Szczególne wyróżnienie zdobył Bartosz Sajdak, który otrzymał statuetkę „Króla Strzelców”. Dla uczestników zawodów nie zabrakło także słodkiego poczęstunku. Nagrody rzeczowe i słodkości ufundowane zostały przez patrona turnieju Panią Jolantę Urbanik Burmistrza Gminy Jedlicze – serdeczne podziękowania.

Swoją obecnością zaszczycił Radny Gminy Jedlicze Pan Tomasz Lisowski, który kibicował wspólnie z paniami: Beatą Orzechowską i Magdaleną Dąbrowską. Mecze sędziował p. Zenon Wiśniowski, którego wspierał Bartosz Kazalski, natomiast organizatorem turnieju była p. Agata Kazalska.

Świetlicę z Potoka reprezentowali: Oskar Zygmunt, Filip Piotrowski, Jakub Lisowski, Bartosz Lisowski i Szymon Czelny.

Zwycięzcom i uczestnikom serdecznie gratulujemy!

 

Wyniki turnieju:

 

Podniebyle-Potok 0:4

Dobieszyn – Poręby 0:7

Podniebyle – Chlebna 0:2

Potok – Dobieszyn 1:1

Poręby- Chlebna 8:1

Podniebyle – Dobieszyn 0:4

Potok- Poręby :1:5

Dobieszyn- Chlebna 3:1

Podniebyle – Poręby 1:6

Potok- Chlebna 2:2

 

bip2.png
jedlicze.png
men.jpg
ko.png
cke.png
oke2.jpg