Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Drukuj

Uroczystości związane z nowym rokiem szkolnym 2019/2020 miały miejsce 2 września 2019 r. W Kościele odbyła się uroczysta Msza Święta, koncelebrowana przez księdza Proboszcza Janusza Zajdla. Oficjalna inauguracja nowego roku szkolnego miała miejsce na korytarzu szkolnym i rozpoczęła się od odśpiewania hymnu państwowego. Uczniowie klasy trzeciej i piątej, pod opieką pani Teresy Korony-Garbacik, przygotowali okolicznościową część artystyczną. Wierszem i piosenką opowiedzieli rówieśnikom o 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej, a także o wakacyjnych przeżyciach i przygodach.

Nauczyciele i rodzice powitali kwiatami i dobrym słowem panią Agatę Kazalską - dyrektora szkoły od dnia 1 września 2019 r. Pani Agata Kazalska wygrała konkurs na dyrektora Szkoły w Potoku i otrzymała w dniu 25 sierpnia br., z rąk pani Burmistrz Jolanty Urbanik, nominację na 5 letnią kadencję.

Pani dyrektor Agata Kazalska wraz z panią wychowawczynią Elżbietą Bajger powitały serdecznie w murach naszej szkoły pierwszoklasistów. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Pani dyrektor Agata Kazalska podziękowała za życzliwe przyjęcie, życzyła uczniom samych piątek i szóstek, nauczycielom - samych sukcesów, a rodzicom zadowolenia z dzieci i Szkoły.

Uroczystości zakończyły się pod obeliskiem katyńskim, gdzie delegacja uczniów, rodziców i nauczycieli złożyła biało-czerwone kwiaty.

Rok szkolny 2019/2020 już rozpoczęty!!!!

 

bip2.png
jedlicze.png
men.jpg
ko.png
cke.png
oke2.jpg