Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

"Potok – nasza mała ojczyzna" - udział w akcji sprzątania miejscowości

Drukuj

Uczniowie klasy V i VI SP naszej szkoły w dniach 8 i 10 października wzięli udział w akcji Potok – nasza mała ojczyzna. Celem tej inicjatywy było zebranie środków finansowych na dostosowanie otoczenia Mieszkania Wspomaganego w Potoku do potrzeb osób niepełnosprawnych. W sprzątaniu Potoka uczestniczyli również pracownicy i członkowie krośnieńskiego Koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie, osoby niepełnosprawne ze Środowiskowego Domu Samopomocy, mieszkańcy Potoka, przedstawiciele samorządu, Sołtys wsi Potok, radni, druhowie OSP Potok. Ambasadorem akcji, realizowanej wspólnie z Fundacją Radia Zet, został aktor Mateusz Damięcki.

Opiekę nad uczniami w trakcie tego wydarzenia sprawowali – p. Agata Misygar-Grzesik oraz p. Adrian Gierula.

 

bip2.png
jedlicze.png
men.jpg
ko.png
cke.png
oke2.jpg