Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Komunikat o organizacji pracy szkoły w poniedziałek 14 października 2019

Drukuj

14 października - Dzień Edukacji Narodowej - potocznie Dzień Nauczyciela jest ustawowo dniem wolnym od zajęć lekcyjnych. W naszej szkole w tym dniu odbywaja się trzy ważne uroczystości: "Dzień Patrona Szkoły Edmunda Łozińskiego", "Pasowanie na ucznia" oraz "Dzień Edukacji Narodowej". Zapraszamy gorąco do szkoły zaproszonych gości, uczniów, rodziców i nauczycieli na godz. 11.00. Obowiązuje odświętny strój galowy, za wyjątkiem uczniów, którzy chcą wziąć udział w konkursie  i przyjdą do szkoły ubrani w strój szlachecki lub element stroju szlacheckiego np. pas, konfederatka, suknia.

Przewidywany czas uroczystości wynosi od 1,5 do 2 godzin.

Serdecznie zapraszamy!!!

 

bip2.png
jedlicze.png
men.jpg
ko.png
cke.png
oke2.jpg