Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Żywa lekcja historii z grupą artystyczną REKONSTRUKTO

Drukuj

W piatek 11 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pokazie historycznym "Wrzesień 2019", przygotowanym przez dwóch młodych pasjonatów historii z Grupy Artystycznej REKONSTRUKTO z Lublina. Zainteresowanie dzieci w tej żywej lekcji historii było ogromne. Uczniowie ze skupieniem słuchali słów podoficera II Rzeczpospolitej, żywo reagowali i odpowiadali na zadawane pytania i każdy chcial zostać wybranym do prezentacji munduru czy pokazu musztry. Każdy uczeń mógł dotknąć bezpiecznej repliki broni, przenośnej radiostacji, założyć plecak, chełm czy rogatywkę a nawet maskę gazową.

Ta lekcja pozostanie zapewne na długo w pamięci naszych uczniów.

 

bip2.png
jedlicze.png
men.jpg
ko.png
cke.png
oke2.jpg