Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Szkolny konkurs matematyczny - "Patron Szkoły w Geometrii"

Drukuj

W ramach obchodów piątej rocznicy nadania naszej Szkole sztandaru i imienia Edmuna Łozińskiego, w dniu 10 października na lekcjach matematyki w klasach V - VIII, odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny "Patron Szkoły w geometrii". Konkurs podzielony był na dwie części: zadaniową i graficzną. Lauratem I części konkursu została Julia Zych z klasy VI, która jako jedyna rozwiązała bezbłędnie zadania konkursowe. Gratulacje dla Julii !!!

Druga część konkursu polegała na zaprojektowaniu trójkątnego proporczyka, upamiętniającego piątą rocznicę nadania Szkole w Potoku imienia i sztandaru. Jury konkursowe w składzie: Michalina Józefowicz - nauczyciel matematyki, Elżbieta Bajger - nauczyciel plastyki, Oliwia Baran, Maja Brańska, Daria Nowak, Klaudia Klekot, Aleksandra Chrobak, Julia Furtek, Elena Rak - członkinie Klubu Matematycznego ALFA, postanowiło przyznać I miejsca i wyróżnienia w każdej klasie.

A oto wyniki II części konkursu:

I miejsce w klasie: V - Daria Nowak, VI - Michał Wiatr, VII - Krzysztof Łobaza, VIII - Wiktor Gierula,

Wyróżnienie w klasie: VI - Julia Zych, VII - Weronika Lipińska, VIII - Małgorzta Targ.

Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych!!! Wręczenie dyplomów i nagród nastąpi w Dniu Patrona Szkoły - 14 października, podczas uroczystej akademii szkolnej. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie i wspólną zabawę!

 

bip2.png
jedlicze.png
men.jpg
ko.png
cke.png
oke2.jpg