Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Historionauci u Konopnickiej w Żarnowcu

Drukuj

Na zaproszenie Pawła Bukowskiego, Dyrektora Muzeum Marii Konopnickiej w Żarnowcu, zespół projektowy Historionautów udał się do malowniczo położonego dworku, gdzie mieści się muzeum biograficzne poetki. Naszym zadaniem był wybór obiektu głównego oraz trzech obiektów „zapasowych” potrzebnych do dalszej pracy projektowej.

Przy ogromnej życzliwości naszego przewodnika - asystenta Muzeum w Żarnowcu Dariusza Zajdla udało nam się „wypatrzyć” obiekt dalszych badań i dociekań naukowo – historycznych: Kufer podróżny Marii Konopnickiej z wytwórni Louis Vuitton!

Bardzo dziękujemy

 

bip2.png
jedlicze.png
men.jpg
ko.png
cke.png
oke2.jpg