Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Sukces uczennicy Małgorzaty Targ w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Porozmawiajmy o uzależnieniach i AIDS”

Drukuj

Uczennica VIII klasy  –  Małgorzata Targ -  wzięła udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Porozmawiajmy o uzależnieniach i AIDS” zorganizowanym przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Rzeszowie oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie. Patronatem Honorowym przedsięwzięcie objęli: Wojewoda Podkarpacki - Ewa Leniart (obecna posłanka do Sejmu RP), Marszałek Województwa Podkarpackiego - Władysław Ortyl oraz Podkarpacki Kurator Oświaty - Małgorzata Rauch.

Na konkurs wpłynęło 319 prac z 74 szkół województwa podkarpackiego. Komisja przyznała trzy nagrody główne oraz trzynaście wyróżnień. Jednym z trzech równorzędnych laureatów  konkursu została nasza uczennica – Małgorzata Targ.

Uroczystość wręczenia dyplomów i nagród odbyła się 10 grudnia w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie. Spotkaniu towarzyszyła wystawa wyróżnionych prac plastycznych. Organizatorzy konkursu podziękowali młodzieży, nauczycielom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w realizację działań prozdrowotnych.

Opiekę nad uczennicą w trakcie wyjazdu po odbiór dyplomu i nagrody rzeczowej sprawowała pani Agata Misygar-Grzesik – opiekun SK PCK.

 

 

bip2.png
jedlicze.png
men.jpg
ko.png
cke.png
oke2.jpg