Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Gminne Mikołajki świetlicowe

Drukuj

W niedzielę 8 grudnia 2019 r. dzieci i młodzież uczęszczająca systematycznie na zajęcia do świetlicy sportowej, działającej w Szkole Podstawowej w Potoku, miała okazję spotkać się ze Świętym Mikołajem  w Dworze Stojowskich w Jaszczwi. Najpierw dzieci obejrzały program artystyczny wprowadzający w klimat świąteczny, wykonany przez grupę teatralną „Jodła- Banda”. Po obejrzeniu spektaklu, były zorganizowane wspólne gry i zabawy, pokazy taneczne oraz konkursy przygotowane przez organizatorów. Na zakończenie spotkania integracyjnego, dzieci z niecierpliwieniem otrzymały upragnione prezenty od Świętego Mikołaja.
Impreza zorganizowana została przez Urząd Gminy oraz Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu.

 

bip2.png
jedlicze.png
men.jpg
ko.png
cke.png
oke2.jpg