Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Sukces uczennic w Wojewódzkim Konkursie

Drukuj

W sobotę, 14 grudnia 2019 roku, w Studenckim Centrum Kulturalno–Naukowym Politechniki Rzeszowskiej w ramach Dnia Bieszczadzkiego odbyło się podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu „Jesienią góry są najszczersze”.

Konkurs miał na celu rozwijanie wyobraźni i twórczych umiejętności uczniów inspirowanych pięknem bieszczadzkiej przyrody. Wśród laureatów znalazły się  dwie uczennice z naszej szkoły: Julia Zych i Małgorzata Targ. Miło nam poinformować, że I miejsce w kategorii plastycznej zajęła Julia z klasy VI, a wyróżnienie otrzymała Małgorzata Targ z klasy VIII. Uczennice otrzymały pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe.

Impreza była również okazją do spotkania z wieloma artystami, którzy prezentowali kulturę Bieszczad - muzykę, rękodzieło, malarstwo, fotografię i rzeźbę. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 16 w Rzeszowie we współpracy ze Stowarzyszeniem „Natchnieni Bieszczadami”, Rektorem Politechniki Rzeszowskiej. Patronat sprawowali: Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Prezydent Miasta Rzeszowa oraz Rektor Politechniki Rzeszowskiej.

Gorące gratulacje dla laureatek.

 

bip2.png
jedlicze.png
men.jpg
ko.png
cke.png
oke2.jpg