Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

III miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w Piłce Ręcznej Chłopców

Drukuj

W poniedziałek dnia 16.12 2019 w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu, odbyły się  Gminne Igrzyska Dzieci w Piłce Ręcznej Chłopców i Dziewcząt. Po zaciętych spotkaniach ekipa chłopców zajęła III miejsce, natomiast dziewczęta uplasowały się na miejscu IV.

Drużyna chłopców wystąpiła w następującym składzie: Mikołaj Strugała, Szymon Czelny, Filip Piotrowski, Franciszek Gębarowski, Bartosz Lisowski, Damian Woźniak , Szymon Mordarski, Igor Walus i Marcel Majewski.

Drużyna dziewcząt:  Klaudia Dobrowolska, Weronika Lipińska, Aleksandra Chrobak, Maja Brańska, Julia Furtek, Daria Nowak, Zosia Gierula,  Elena Rak i Nadia Sitar.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnych zawodach sportowych.

 

bip2.png
jedlicze.png
men.jpg
ko.png
cke.png
oke2.jpg