Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Wyjazd na pokaz interaktywny pt. „Krzyżacy” do RCKP w Krośnie

Drukuj

We wtorek, 7 stycznia, uczniowie klas V - VIII uczestniczyli w Interaktywnym Widowisku Multimedialnym – „Krzyżacy, czyli filmowa rekonstrukcja historyczna” w reżyserii Michała Dawidowicza. Do wspólnej zabawy zachęcili widzów aktorzy Teatru Show. Uczennica naszej szkoły – Róża Ekert, dzięki specjalnemu biletowi, aktywnie uczestniczyła w tworzeniu inscenizacji. Młodzież, biorąca udział w widowisku, wcieliła się w role postaci charakterystycznych dla epoki opisywanej w „Krzyżakach”. W trakcie rekonstrukcji uczniowie biernie i czynnie mogli zetknąć się z produkcją filmową, odkrywając jej tajniki.

W najbliższym czasie otrzymamy dostęp do materiałów filmowych ze spotkania, zawierających pokaz nabytych przez uczniów umiejętności, w celu wykorzystania ich na zajęciach szkolnych.

Opiekę nad uczniami w trakcie wyjazdu do RCKP sprawowały panie – Agata Misygar-Grzesik oraz Beata Orzechowska.


bip2.png
jedlicze.png
men.jpg
ko.png
cke.png
oke2.jpg