II miejsce w Świetlicowym Turnieju Piłki Nożnej

W niedzielę dnia 3 czerwca 2018 r. z okazji „Dnia Dziecka” na boisku przy Szkole Podstawowej w Jedliczu, odbył się IV Świetlicowy Turniej Piłki Nożnej pod patronatem Burmistrza Gminy Jedlicze. W zawodach brały udział świetlice z: Dobieszyna, Jaszczwi, Moderówki, Potoka, Piotrówki, Poręb i Żarnowca.

Drużyny podzielone zostały na 2 grupy, w której rywalizowały systemem” każdy z każdym”. Po zaciętych meczach, w finale zmierzyły się drużyny z Jaszczwi i Potoka. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0. Lepszą drużyną okazała się świetlica z Jaszczwi, pokonując młodych zawodników z Potoka. W wyniku sportowej rywalizacji III miejsce wywalczyła drużyna z Piotrówki, wygrywając ze świetlicą z Moderówki 2:1. Drużyny, które uplasowały się na podium otrzymały puchary, dyplomy i sprzęt sportowy, a pozostałe świetlice dyplomy. Dla uczestników zawodów nie zabrakło także słodkiego poczęstunku. Nagrody rzeczowe i słodkości ufundowane zostały przez patrona turnieju – Burmistrza Gminy Jedlicze – serdeczne podziękowania.

Mecze sędziował Pan Zenon Wiśniowski, którego na linii bocznej wspierał Pan Bartosz Kazalski, natomiast koordynatorem turnieju była pani Agata Kazalska.

Zwycięzcom i uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Wyniki turnieju:

Grupa A: