Szkolne obchody Dnia Babci i Dziadka

W czwartkowe popołudnie 31 stycznia 2019r. odbył się w naszej szkole uroczysty koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka.  Gości powitał  pan dyrektor Andrzej Dziugan i zaprosił do obejrzenia okolicznościowego  przedstawienia, przygotowanego przez ukochane wnuki z klasy I i II. Pan dyrektor poinformował także zebranych o zmianach personalnych w zarządzaniu szkołą oraz podziękował gorąco za współpracę.

"Kocham babcię i dziadka" - te słowa wypowiedziały, wyśpiewały i wytańczyły dzieci swoim ukochanym babciom i dziadkom. Żywiołowy pokaz talentów recytatorskich, teatralnych, muzycznych i tanecznych wyreżyserowały i wyćwiczyły z dziećmi panie wychowawczynie Elżbieta Bajger i Teresa Korona Garbacik. Każdy uczeń przygotował także dla babci i dziadka prezenty - cukierkowe kwiaty oraz opaskę z serduszkiem.

Chwile spędzone z wnukami w szkole umilił gościom słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców naszych uczniów.