Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Rozstrzygnięcie szkolnego etapu ogólnopolskiego konkursu "Matamatyka - Lubię to"

Drukuj

W poniedziałek 12 grudnia 2016 r. Szkolna Komisja Konkursowa w składzie: Michalina Józefowicz, Elżbieta Bajger, Beata Telesz, rozstrzygnęła szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Plastycznego „Matematyka – Lubię to!”

W konkursie wzięło udział 44 uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Komisja Konkursowa wyróżniła po trzy prace z każdego poziomu wiekowego. Z klas II - III wyróżniono prace: 1 miejsce – Daria Nowak z klasy II, 2 miejsce – Julia Zych z klasy III, 3 miejsce – Julia Furtek z klasy II. Z klas IV – VI wyróżniono prace: 1 miejsce – Paulina Zych z klasy VI, 2 miejsce – Julia Łapińska z klasy VI, 3 miejsce – Michał Furtek z klasy VI. Z klas gimnazjalnych wyróżniono: 1 miejsce – Małgorzata Komisarz z klasy I. Wszystkim wyróżnionym gorąco gratulujemy.

Prace, które zajęły w szkole 1 miejsca zostały przesłane do II etapu, do organizatora konkursu w Bielsku Białej. Życzymy zwycięstwa! Lista laureatów i wyróżnionych w Konkursie zostanie zamieszczona na stronie: www.snm.edu.pl, 13 lutego 2017 r.

Wystawa pokonkursowa wyróżnionych prac w szkolnym etapie konkursu, zostanie zorganizowana na korytarzu gimnazjalnym na gazetce szkolnej. Zapraszamy do oglądania.

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za wspólną zabawę i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Koordynatorki Konkursu:

Michalina Józefowicz, Elżbieta Bajger