Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Potoku

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu matematycznego

W poniedziałek 20 lutego br., na apelu szkolnym, odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród w szkolnym konkursie „Lider Krzyżówek Matematycznych 2017”. Konkurs odbył się w dniach od 6 do 10 lutego 2017 r. i był skierowany do uczniów klas IV – III Gim. Ogółem do wspólnej zabawy z matematycznymi krzyżówkami przystąpiło 25 uczniów.

Tytuł „Lidera Krzyżówek Matematycznych 2017” otrzymało pięciu uczniów: Róża Ekert z klasy V, Milena Komisarz, Przemysław Sitar, Paulina Zych z klasy VI oraz Patryk Sitar z klasy III gim.

Tytuł Wicelidera otrzymali: Magdalena Skórka z klasy IV, Jagoda Wiatr z klasy VI oraz Magdalena Grzesik, Karolina Hac i Zuzanna Hac z klasy I gim.

Nagrodzeni zostali także uczniowie, którzy wzięli udział we wszystkich czterech etapach konkursu: Kacper Komisarz z klasy V, Tatiana Ambrożek, Antoni Łopata z klasy VI, Małgorzata Komisarz z klasy I gim., Paula Jasińska z klasy II gim.

Zwycięzcom konkursu gorąco gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów matematycznych!

Organizatorem wspólnej zabawy w odgadywanie haseł matematycznych był Klub Matematyczny ALFA, którego opiekunem jest pani Michalina Józefowicz.

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w kolejnych konkursach – zabawach matematycznych oraz do odwiedzania strony Fanpage Klubu Matematycznego ALFA na Facebooku.

Michalina Józefowicz