Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Finał szkolnego konkursu na Matematyczną Pisankę Wielkanocną 2017

We wtorek 4 kwietnia br. nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu matematyczno – plastyczno - technicznego na Matematyczną Pisankę Wielkanocną 2017. W konkursie wzięły udział cztery uczennice, które oddały łącznie sześć prac. Jury konkursu w składzie: Elżbieta Bajger i Michalina Józefowicz przyznało: I miejsce – dla Agaty Woźniak z klasy II gim, II miejsce – dla Julii Rak z klasy II gim, III miejsce – dla Małgorzaty Komisarz z klasy I gim oraz dla Elenki Rak z klasy II szkoły podstawowej. Nagrodzone wyszywanki zostały wykorzystane do dekoracji świątecznej szkoły. Rozdanie dyplomów i nagród w konkursie nastąpi na apelu szkolnym przed Świętami Wielkanocnymi. Nagrodzonym dziewczynkom gorąco gratulujemy, dziękujemy za udział w konkursie i wspólną zabawę.