Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

I miejsce w Gminnym Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców

Dnia 23 maja 2017 r. uczniowie ze szkoły podstawowej, brali udział w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym. Zawody odbyły się w parku, przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu. Do rywalizacji zgłosiły się drużyny: z Długiego, Dobieszyna, Jedlicza, Potoka, Piotrówki i Żarnowca. Dużym sukcesem zakończyły się zawody dla chłopców z naszej szkoły, którzy zajęli I miejsce w gminie i uzyskali awans do zawodów powiatowych. Znakomicie zaprezentowały się również dziewczęta, które wywalczyły II miejsce.

W czwórboju chłopców naszą szkołę godnie reprezentowali: Michał Chrobak, Piotr Woźniak, Maciej Połchłopek, Wiktor Gierula, Kajetan Chamioło i Patryk Siekaniec. Drużyna dziewcząt: Natalia Moskal, Julia Barsznica, Weronika Korczykowska, Róża Ekert i Nikola Półchłopek. Opiekunką drużyn była pani Agata Kazalska.

Młodym sportowcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na zawodach powiatowych!